WestNews.com.ua

“Грізлі” з Івано-Франківська першим покинув популярне кулінарне шоу. ФОТО

13.09.2018, 10:13  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Як вже повідомляв WestNews Михайло Галайчук з Івано-Франківська, який називає себе “Грізлі” взяв участь у популярному кулінарному шоу “МастерШеф”.

Кухар потрапив до двадцятки найкращих у шоу, проте у шостому випуску покинув його. Спочатку він отримав чорний фартух і боровся “за життя” у проекті, інформує WestNews.

Кулінари, які боролися за “життя” на проекті, повинні були приготувати не одну, а цілих три страви, пише “Сьогодні”. Першим стало експрес-завдання, яке визначало лідера. Це дозволяло йому вибирати своїм суперникам основний інгредієнт для приготування конкурсної страви.

Обмежений час і жорстка конкуренція змусили учасників працювати в умовах, максимально наближених до тих, що бувають на професійних кухнях. Аматорам треба було не тільки правильно і швидко приймати рішення, але і грамотно розподіляти завдання.

Автори найневдаліших страв отримували чорні прапорці, від кількості яких залежало, покине учасник проект чи ні. Найгірше з випробуванням впорався Михайло Галайчук – Ектор Хіменес-Браво порахував його страви надто примітивними. Учасник на прізвисько “Грізлі” погано збив білки для меренги, нафарширував звичайний помідор розтопленим шоколадом і подав смажені креветки в сирому ананасі. У підсумку судді вирішили, що Михайло повинен відправитися додому.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  “Зміни не тільки зовнішньо, а й внутрішньо”: на Прикарпатті закінчився перший сезон проекту “Перевтілення”. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X