WestNews.com.ua

Громада Космацької ОТГ просить обласну владу допомоги із відновленням важливого мосту

22.10.2019, 14:48  |  Автор:   Менів Андрій

У вівторок, 22 жовтня, відбулося засідання постійної комісії Івано-Франківської обласної ради із питань бюджету, фінансів та податків.

Зокрема, під час роботи комісії розглянули питання про ліквідацію наслідків негоди, інформує WestNews.

Так, на засідання завітав голова Космацької ОТГ Дмитро Бербеничук із проханням профінансувати відновлення мосту.

Нагадаємо, внаслідок інтенсивних дощів  23 та 24 червня в місцевому потічку Рушір піднялася вода і частково обвалився автомобільний міст. Тоді Космач залишився без сполучення, адже об‘їзд був можливий на 35 км через село Прокурава.

«Міст, який сполучає присілки з адміністративним центром, зруйновано. На його відновлення потрібно 460 тисяч гривень. 86 тисяч громада зібрала власними зусиллями. Отже, голова просить допомоги із рештою коштів. Я би просив, Марія Володимирівна (Савка), звернути увагу на цей об’єкт. Я розумію, що в них готово все, залишилося тільки помогти з резервного фонду», – зазначив під час розгляду питання заступник голови обласної ради Василь Гладій.

«Там школа 9-річна за мостом, куди добираються діти», – каже війт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Внаслідок негоди без сполучення залишилося три присілки на Косівщині

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X