WestNews.com.ua

Громада, яка проти новообраного директора франківської школи, прийшла до міського голови. ВІДЕО

28.11.2018, 12:09  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Як раніше повідомлялось, 26 листопада конкурсна комісія обрала переможця конкурсу на посаду директора школи №6 імені Івана Ревчука, що в мікрорайоні “Опришівці”. Ним став депутат Івано-Франківської міської ради від “Батьківщини” Василь Ревчук.

Відтак, учора, 27 листопада, обурена громада школи прийшла до міської ради вимагати іншу кандидатуру на посаду директора школи, повідомляє WestNews.

До людей вийшов заступник міського голови Олександр Левицький, який намагався пояснити, що до конкурсу були долучені і представники батьківського комітету та колективу школи, тому рішення від них також залежало. Але голова батьківського комітету Оксана Харун-Литвин зазначила, що їх була меншість, і їхні голоси майже нічого не вартували.

Громада підтримує кандидата Гринів Лесю Іванівну, яку справді поважають учні та вважають гідним педагогом. Щодо Василя Ревчука – вони кажуть, що він не викликає довіри і не має якостей викладача.

Учора батьки не пустили дітей до школи – у закладі було присутньо всьо десять дітей. Вони хочуть, щоб їх почули і вже готують позов до суду на оскарження рішення.

Уже сьогодні, 28 листопада, громада школи прийшла на прийом до мера Івано-Франківська Руслана Марцінківа, адже з рішенням комісії не збираються погоджуватись.

“Ми бачимо її нашим лідером. Вона покаже власним прикладом, як бути людиною з великою літери”, – розповіла під час зустрічі голова учнівського самоврядування.

“Батьки підтримували тільки Гринів Лесю Іванівну. Інші кандидати не мали такої підтримки. Ми звертаємось до вас (мер Івано-Франківська – ред.), бо останнє слово ж буде за вами. Оскільки школа є комунальним закладом. Ми звертаємо вашу увагу, що колектив одностайно підтримує Лесю Гринів. Якщо рішення приймуть, ми його будемо оскаржувати в суді. Адже в школі має працювати професіонал”, – Голова каже голова батьківського комітету.

“Мої діти закінчили цю школу. Мені дивно, бо Ревчука завжди всі підтримували. Його два рази обирали на виборах. Мені встидно, що таке сталось в школі. Так не робиться. Ревчука я знаю як людину організовану”, – каже Володимир, житель Опришівців.

Зокрема, люди мають питання до Ревчука, як керівника. Вони вважають, що він не зможе стати гідним керівником, який зможе розвивати школу, добиватися для закладу якнайкращого.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Боротьба за посаду директора франківської школи №10: мер запропонував свій варіант. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X