Громадські активісти вважають дії франківських депутатів незаконними та обіцяють влаштовувати акції протесту. ВІДЕО

13.07.2016, 16:54  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Громадські активісти підготували скаргу в СБУ та прокуратуру на дії міської ради Івано-Франківська.

Про це вони розповіли на сьогоднішній прес-конференції щодо скандальних рішень Івано-Франківської міськради від 8 липня.Мова йшла про будівництво 33 16-поверхових житлових будинків на території колишнього заводу “Промприлад”, проти чого витупили місцеві мешканці та про рішення міськради щодо створення в місті Муніципальної варти, проти чого виступила патрульна поліція та бійці АТО.

Про це повідомляє Станіславське ТБ, передає Westnews.

“Ми вже підготували заяву в СБУ та прокуратуру. Ми сподіваємося, що міська влада нас почує. Я вас запевняюю, що ми готуємо загальний протестний рух проти злочинних діянь місцевої влади. Ми будемо організовувати мирний народний протест. Вони повинні понести відповідальність перед громадою і стати на лаву підсудних Ми не можемо, щоб він (міський голова Івано-Франківська – ред.) плював на громаду, учасників АТО і робив незаконні дії”, – сказав керівник міської Асоціації учасників АТО Василь Андріїв.

Після прес-конференції обурені активісти пішли до міського голови, проте не застали його на робочому місці. Після нетривалих переговорів із його засутпником Миколою Вітенком було домовлено про зустріч громадян із ще одним заступником мера Олексієм Кайдою.

13.07.2016, 16:54  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X