WestNews.com.ua

Губернатор, пенсіонер та безробітні: уродженці Прикарпаття, які балотуються до ВР від інших областей. СПИСОК

26.06.2019, 20:52  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

ЦВК зареєструвала загалом 5 тисяч 845 кандидатів у народні депутати на позачергових парламентських виборів, із яких 3 тисячі 171 кандидати у мажоритарних округах та 2 тисячі 674 кандидатів, включених до виборчих списків 21 партії,  інформує WestNews.

Про це заявила голова ЦВК Тетяна Сліпачук на брифінгу, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Загальна кількість кандидатів у народні депутати, які беруть участь у балотуванні на сьогодні 5845 осіб: у виборчих списках політичних партій – 2674 особи, одномандатні виборчі округи – 3171 особа”, – зазначила вона. Таким чином, за даними, оприлюдненими на брифінгу, загалом зареєстровано в одномандатних виборчих округах 3 тисячі 171 кандидат у народні депутати, у тому числі: 1 тисяча 735 тих, які балотуються у порядку самовисування, 1 тисяча 436 висунутих політичними партіями.

Також зареєстровано 2 тисячі 674 кандидатів, включених до виборчих списків 21 партії, в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.

Пропонуємо вашій увазі список уродженців Прикарпаття, які балотуються до Верховної Ради від інших регіонів:

Від Київської області (2):

Любомир Гайдамака (ОВО №91, Київська область) – народився 20 вересня 1975 року в селі Крихівці Івано-Франківської області, освіта вища, фізична особа – підприємець, член Політичної партії “Громадянський рух “Спільна Справа”, проживає в селі Віта-Поштова Київської області.

Роман Бельмега (ОВО №91, Київська область) – народився 7 червня 1984 року в селі Білоберізка Івано-Франківської області, освіта вища, безробітний, безпартійний, проживає в смт Макарів Київської області.

Від Волинської області (1):

Ігор Палиця (ОВО № 22, Волинська область) – народився 10 грудня 1972 року в Луцьку, освіта вища, голова Волинської обласної ради, член партії УКРОП, проживає в місті Яремче Івано-Франківської області.

Від Тернопільської області (1):

Василь Купина (ОВО № 164, Тернопільська область) – народився 27 лютого 1980 року в селі Опрілівці Тернопільської області, освіта вища, начальник дільниці – керівник проектів, ПП “Станіслав-монтаж”, член політичної партії “Громадянська позиція”, проживає в селі Білі Ослави Івано-Франківської області.

Від Чернівецької області (2):

Володимир Дідух-Кобзар (ОВО № 201, Чернівецька область) – народився 14 серпня 1955 року в селі Любківці Івано-Франківської області, освіта вища, пенсіонер, безпартійний, проживає в Чернівцях.

Андрій Безбородько (ОВО № 201, Чернівецька область) – народився 9 лютого 1984 року в селі Потічок Снятинського району Івано-Франківської області, освіта вища, директор, ПП “Юридична фірма Ткач і Ко”, безпартійний, проживає в місті Чернівцях.

Від Чернігівської області (1):

Олег Скварський (ОВО № 206, Чернігівська область) – народився 30 грудня 1966 року в місті Галич Івано-Франківської області,  освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в Чернігові.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Місце голосування змінили вже понад 20 тисяч осіб

 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X