WestNews.com.ua

Гучно та видовищно: франківські байкери святкую ювілей. ФОТО/ВІДЕО

11.05.2019, 13:22  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

У суботу, 11 травня, у Івано-Франківську розпочинається ювілейний, 10-й за ліком, байкерський мотосезон, інформує WestNews.

Власне, святкує свій ювілей відомий клуб «Wild Biker MCC» з Івано-Франківська, який зібрав по три соті любителів гулу двигунів і скрегіту гальм.

Байкери звідусіль зібралися на площі «Бастіону», а згодом традиційно вирушать вулицями міста Івано-Франківська, а ввечері влаштують грандіозне святкування у одному з розважальних закладів міста. Ну і звичайно ж, не обійдеться без екстриму, драйв та рок-н-рол.

Нагадаємо, що клуб «Wild Biker» створений у 2009 році. Нині він налічує близько сотні байкерів. Серед них медики, педагоги, інженери та досить відомі іванофранківці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В міському парку Івано-Франківська з’явилася «СОНЯЧНА АЛЕЯ».ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X