Гурт “Тінь Сонця” презентує у Франківську свій новий альбом

20 листопада, у Народному Домі «Просвіта», що в Івано-Франківську, рок-гурт «Тінь Сонця» презентує свій новий альбом «Буремний край».

Нова платівка відрізняється від попередніх більш насиченим гітарним звучанням, деякі композиції тяжіють навіть до своєрідного «симфо-металу». Окрім традиційних «бойовиків» («Ромко живий», «Громом і вогнем») у альбомі присутні зворушливі, можливо навіть неочікувані теми («Дорога», «Осокори»). Цікавою є також рок-версія відомої пісні «Вишневий садок», яка до того виконувалась на концертах лише в акустиці.

Не буде перебільшенням сказати, що ця подія є довгоочікуваною, як для шанувальників, так і для самих музикантів, повідомляє WestNews.

«Спершу ми планували вихід нового альбому на весну, проте взимку з’явилося відчуття, що записаним трекам краще настоятись, як доброму вину, аби зазвучати ще краще. – коментує подію лідер гурту Сергій Василюк. – І справді, практично безперервне фестивальне літо з травня по жовтень збагатили пісні новими творчими ідеями і тепер дійсно можна сказати, що це «воно», альбом відбувся!»

28 жовтня гурт вирушив у всеукраїнський тур на підтримку нового альбому і прямуватиме зі Сходу, із зони АТО на Захід, відвідавши близько 20 міст.

Читайте також: Франківчанка Надія Левченко отримала звання Заслуженої артистки України.

 

vq2-mlfyvym

Загрузка...

Comments are closed.