WestNews.com.ua

“Гуцулка Ксеня”: український гурт зі Львова представив неймовірний кліп, знятий у Карпатських горах

24.11.2019, 11:02  |  Автор:   Хромей Зоряна

Останнім часом, а особливо після виходу на екрани українського фільму, пісня “Гуцулка Ксеня” стала дуже популярною. Її переспівували безліч разів і безліч артистів у різних інтерпретаціях. Львівський гурт “Рандеву” не став винятком. Артисти навіть відзнями кліп на свою версію “Гуцулки Ксені”.

Відеоролик справді вийшов чудовим та уже зібрав велике коло поціновувачів народної пісні. Так, у мережі Фейсбук люди активно діляться своїми враженнями від кліпу.

Хлопці, ви СУПЕР!!!!! Задум, виконання, кліп, і все решта! Плюс пісня і Ліна Костенко.. Я в захваті! БРАВО!” – пише Оксана Датчишин.

Одним із учасників є Rostyslav Turka. Чоловік працює викладачем у Львівському державному університеті фізичної культури. Проте, окрім цього завжди відчував пристрасть до музики, що так само стало професійною діяльністю.

Пропонуємо Вам переглянути кліп “Гуцулка Ксеня”:

УВАГА🔥 Прем'єра🔥 Randevu lviv – Гуцулка Ксеня 💞

Опубліковано Rostyslav Turka Четвер, 21 листопада 2019 р.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Виклик, що пробуджує право бути. ФОТОСЕСІЯ

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X