Гуцульська принцеса: пара з Прикарпаття взяла участь у популярному реаліті. ВІДЕО

06.12.2018, 7:50  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Пара з Прикарпаття взяла участь у популярному реаліті “Чотири весілля”, інформує WestNews.

Цього тижня за перемогу змагаються: гуцульська принцеса Христина, вчителька фізкультури з Буковини Марина, пакистанська наречена Аня та весільний фотограф з Тернополя. Христині 19 років вона вчиться на юриста і любить бути у центрі уваги. Проживає дівчина на Косівщині у селі Пістинь. Розповідає, що ніколи не проміняла б село на місто. Одна з найулюбленіших справ – посидіти в Інтернеті. Цим вона хоче і зробляти.

Її нареченого звати Василь і він, навпаки, не дуже любить фотографуватися для постів у соціальних мережах. Пара зустрічалася п’ять років, після чого хлопець зробив дівчині пропозицію на різдвяні свята, подарувавши коханій 101 троянду.

Весілля на Прикарпатті відгуляли у традиційному гуцульському стилі, з вбраними деревцятами та вінчанням у церкві, проте вбрання наречених було сучасним, а Христина була у пишній сукні кольору айворі.

До слова, подружжя з Прикарпаття взяло участь у популярному сімейному шоу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Знай наших! Прикарпатець продовжив боротьбу на популярному пісенному шоу. ВІДЕО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X