WestNews.com.ua

Хай мер займається благоустроєм міста, – УПЦ МП відреагувала на заяву Марцінківа

14.08.2017, 16:50  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Як повідомляв WestNews, мер Івано-Франківська Руслан Марцінків обурився антикорупційним церковним буклетам.

Журналісти WestNews вирішили поцікавитися представників єпархії Української православної церкви (Московського патріархату) в Івано-Франківську стосовно голослівних заяв мера.

“Це книжка суто інформаційна – «Українська Православна Церква: Відносини з державою. Ставлення до АТО та церковного розколу”. Речі, які відбуваються в нашій державі, треба називати своїми іменами, і не треба на когось кидати якісь ярлики. Хай мер міста займається благоустроєм міста, щоб в цьому місті всім з комфортом жилось. В Україні перед законом всі конфесії рівні. Нехай не шукає якихось звинувачень. Якщо він є прихильником якоїсь одної з конфесій – нехай там і залишається. Ми йому не забороняємо. Але з нами ворогувати відкрито не потрібно. Хочу вам заявити, що ми маємо юридичний статус української православної церкви. В державі підприємства, які спрівпрацюють з Російською Федерацією  такої ж української реєстрації. Получається, що ми майже не співпрацюємо з Росією. Тому, що в нас виробництво церковної утворі майже відбувається все на Україні. То чому інші співпрацюють, а нас називають церквою агресора чи щось подібне? Хай мер не шукає в когось в оці якусь засколубу, а в себе в оці не бачачи бревно. Якщо меру подобається така позиція – ворогувати з своїми жителями міста Івано-Франківська, то ми йому щиро завдячуємо, що він такий дуже гордий і не може ніяк подружитися з своїми вітчизниками, які його обирали на це місце. Як він любить називати, що місто є європейського значення, то думаю, що в європейському місті, такі як мер мав би задовольнити всі світогляди, які тут живуть. В книжці все чітко висловлено – скільки церква помагає АТО, як молиться за АТО. Хай мер міста відчитається за бюджет у місті Івано-Франківську перед жителями міста, аби ми не відчитувалися перед ним за церковні кошти. А мер якому не подобається ця книжка нехай викидає”, – коментує Івано-Франківська єпархія Московського патріархату.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скандальні розбірки з школярами: у Франківську судять екс-беркутівця за побиття підлітка

14.08.2017, 16:50  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X