WestNews.com.ua

“Хоч яйцем коти”: триває ремонт дороги державного значення на Прикарпатті. ФОТО

18.09.2019, 20:48  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Триває плановий поточний середній ремонт на автодорозі державного значення Р-20 Снятин – Тязів у селі Воронів Городенківського району.

Працівники підрядного підприємства – ТОВ “ПБС” – влаштовують вирівнюючий шар крупнозернистого асфальтобетону.

Нагадуємо, що цьогоріч поточний середній ремонт здійснено на кількох найскладніших ділянках автодороги Р-20 Снятин – Тязів. А зокрема в Городенці, Якубівці, Ясеневі-Пільному Городенківського району, а також селі Живачів Тлумацького району. Триває реконструкція кільцевої розв’язки в Городенці. 

Здійснено також поточний дрібний ремонт “картами” на а/д Р-20 в Тисменицькому районі, км 104-105, а також поточний дрібний ремонт пневмо-струменевим методом – на інших ділянках.

Залишається проблемною ділянка зі зношеним дорожнім одягом у Тлумацькому районі. Там буде поточний середній ремонт.
На відремонтованих ділянках буде влаштовано верхній шар ЩМА, впорядковані узбіччя, з’їзди з головної дороги, дорожня розмітка і знаки. 

Світлина від Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області.Світлина від Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області.Світлина від Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області.Світлина від Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області.Світлина від Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області.Світлина від Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Буде нова дорога: в одному із сіл Богородчанського району ремонтують дорогу“.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X