WestNews.com.ua

Хочеш їсти – грай: у США навчили кота грати на крихітному піаніно. ВІДЕО

11.08.2020, 18:54  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Вінслоу, семирічного смугастого котика з американського міста Філадельфія, навчили грати на крихітному піаніно, аби сповістити господарів, що час їсти або змінити туалет.

Кіт неодноразово демонстрував цікавість до музичного інструменту, тож господарі вирішили, що це не поганий спосіб дисципліни, пише ТСН.

Як повідомляє власниця кота Кейт, що вона підібрала котика на вулиці, коли тому було близько двох місяців. Коли його знайшли, він намагався побитися з вуличним собакою.

“Він був у шрамах, весь у бруді, нам довелося привчити його до сухого корму, і в нього був серйозний стригучий лишай”, – сказала вона.

Нікс, музикантка, купила крихітне піаніно на eBay, ще коли вчилася в школі. Вінслоу, коли потрапив у дім, одразу проявив інтерес до інструменту. “Він грав ноти і заглядав під клавіші, намагаючись знайти, звідки вони виходять”, – говорить власниця. Дівчина вирішила скористатися природною цікавістю котика і направити її на користь усім.

Справа в тому, що Вінслоу був дуже галасливим. Але після тренувань та заохочень кіт зміг повідомляти про свої потреби через піаніно. Так він привертає увагу, коли хоче її, повідомляє, що зголоднів, або що його туалет треба почистити.

Також Кейт розповіла, що вийшла заміж завдяки коту. Коли Вінслоу взяли з вулиці, він заразив лишаєм дівчину і її хлопця.

“Я запитала: “Як думаєш, ти б наважився на таке з кимось ще?”. Він відповів “ні”, і ось так ми і побралися”, – сказала Нікс.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Галицькому національному природничому парку – новий житель. ВІДЕО 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X