Хочеться змінити державу на краще: стала відомою передвиборча програма Іво Бобула

Як вже повідомляв WestNews, відомий український співак і композитор Іво Бобул планує брати участь у президентських виборах 2019 року.

У своїй передвиборчій програмі Іво пропонує повернути УБОП та ДАІ, прибрати Болонську систему навчання та й загалом – змінити країну на краще. Про це Бобулом розповів у розмові з «24 каналом».

Про рішення…
– Як сказати, коли прийняв це рішення? Десь місяць тому. Що спонукає людей до якихось перемін? Хочеться змінити державу на краще. Я ж не один. Є команда. Програма вже є, все зроблено.

Про передвиборчу програму…
– Перше – мене турбує сама Україна, як держава. І людина, яка живе в Україні, – українець. Мені хочеться, щоб він жив краще сьогодні, а не завтра. Це по-перше. По-друге, треба підіймати економіку держави, тому що економіка на грані фолу. Мені не подобаються ці реформи, які проводяться, або проводилися в державі. Тобто реформа управління міліції не є ефективна, тому що немає ефекту від того, що там робилося. Не бачу я поки що тої нормальної реформи.

Треба повернути УБОП. Треба повернути ГАІ, яке було, щоб на дорогах був порядок. Тому що зараз, хто що хоче, те і робить. Неповага до влади міліцейської. Кожен хто хоче, той їде, як собі хоче. Ну це таке. Мені треба поміняти програму навчальну. Болонська програма не є для нашої держави. То не є програма для “учоби” в школі чи в університетах. Вона не пасує для України. Вона примусова, і нам її нав’язують. Вона не є нормальна.

“Медицинські реформи”. Які вони? Що вони робили за ці роки? Все знищено. Нічого не зроблено. Забрали те, що було, а взамін нічого не дали. Є багато над чим працювати. Не можна було продати ті заводи, які були в державі. Я не знаю, як це назвати. Це просто жах. В державі нічого немає державного. Все в руках людей.

Про свою команду…
– Не можу сказати нічого, поки ще не маю права говорити.

Про ймовірну співпрацю з Дональдом Трампом…
– Розмова про це ведеться. Були люди, говорили з нами. Я не один відповідаю за це. В нас є команда, і в нас є платформа своя – дбати тільки про державу Україна. Почати глибинні реформи, які повинні зробити Україну кращою. Щоб люди жили краще. Треба думати про людину, яка живе тут. Вона є в такому стані, що доживає. Вона не живе, а виживає. Треба міняти багато.

Я сам не контактую, є команда, яка контактує з людьми, які там. Їм подобалася наша програма. Вони зустрічалися, говорили, потім підключилися всі інші. Ведуться переговори. Є декілька людей, які ідуть в президенти. У кожного є своя програма. Залежить, яка програма буде більш практичною для держави.

Про шанси на перемогу у виборчих перегонах…
– Як я можу бути впевненим, чи я переможу? Це просто питання безглузде таке. Ми будемо робити все для того, аби перемогти. Людям повинні казати правду, аби вони знали, що сталося, що є з нашою державою, чому ми живемо так. Ніхто нам правду не каже. Тому, мабуть, є час, коли треба підняти якісь завіси, і стати перед народом, і казати, що така є ситуація. І треба підняти рівень життя українця.

Ми повинні самі знати: потрібні ми Європі чи не потрібні. Я зрозумів одне: поки ми самі не побудуємо нашу державу, ніхто нам її не побудує. Не прийде якийсь дядя з вулиці і не буде робити нам. Нас розівчили працювати. Люди по всіх країнах роз’їхались. Нам треба будувати заводи, ремонтувати дороги, нам багато чого треба робити.

Про впевненість в завтрашньому дні…
– Один – “нє”, а з державою, з народом – зможемо. Просто кажу: народові треба пояснити, що нас чекає далі, як воно буде. Бо є приклади по інших країнах. Підняти треба культуру у державі. Дивіться, що у нас за культура? Яка вона, кого ми виховуємо? Що у нас буде далі з молоддю. Всі кажуть, що добре. Та не добре! Далеко не добре! Немає нації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Василь Вірастюк не шкодує, що зняв відео про Іво Бобула. ВІДЕО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

Загрузка...

Comments are closed.