WestNews.com.ua

“Хочуть працювати- хай продають маски”: мер про роботу гіпермаркетів, які кожного дня відвідує сотні франківців

25.03.2020, 17:45  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Сьогодні, 25 березня відбулось засідання комісії з питань Техногенно-еколонічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Міський голова зауважив, що всі франківські гіпермаркети працюють “за правилами”: запускають по кілька людей, дотримуються дистанції та вимірюють температуру. Але було зауважено, що багато покупців не використовують маски та рукавиці.

“Такі гіпермаркети як “Метро” чи інші мають можливість купити, якщо вони хочуть працювати, то нехай продають маски та рукавички. І хай продають за нормальною ціною, а не за 50 гривень за одну маску”, – сказав міський голова.

Присутні погодились та зауважили про те, що в цей час такі магазини мають великий заробіток, а ще належать приватним власникам, а отже мають можливість закупити маски та рукавиці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Шмигаль просить закрити кордони: Ті, хто повертається, джерело попадання коронавірусу

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X