WestNews.com.ua

Хом’яка звичайного визнали видом, який опинився під загрозою вимирання

10.07.2020, 21:19  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Хом’як звичайний – вид гризунів із родини Хом’якові, єдиний сучасний вид свого роду, походить з Європи і саме він опинився у переліку тварин, що перебувають під загрозою зникнення.

Про це йдеться в доповненому “червоному списку” Міжнародної спілки охорони природи (МСОП), пише ТСН.

Вплив людини на місця проживання хом’яків розглядається як причина зникнення виду. У МСОП кажуть, що глобальне потепління, розвиток промисловості, світлове забруднення і сільське господарство можуть бути винними у критичному становищі тваринок.

Кількість хом’яків в Європі скоротилося на 75% у французькому регіоні Ельзас, в Німеччині і у всій Східній Європі, бо хом’ячихи стали народжувати набагато менше дітей. За даними МСОП, в 20-му столітті самки гризунів народжували в середньому 20 дитинчат в рік, а зараз цей показник знизився до п’яти-шести.

Експерти попереджають: якщо нічого не робити, хом’як звичайний зникне у найближчі 30 років.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зелений та квітучий: як виглядає Франківський парк Шевченка з висоти пташиного польоту. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X