Хотіла з Лондона, а він з Калуша: калушанин знайшов собі дівчину на популярному шоу. ФОТО

14.09.2018, 10:10  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Як вже повідомляв WestNews калушанин Олександр Валігурський і його мама пройшли відбір і стали героями восьмого сезону телешоу “Зважені і щасливі”.

Вже перший рік проект дарує не тільки здорову щасливе життя, але і нові відносини і любов. Восьмий сезон не виняток, інформує WestNews з посиланням на “Сьогодні“.

В одному з конкурсів Саша з синьої команди відставав у виконанні завдань, і йому допомагала Наташа з команди жовтих. Пізніше дівчина зізналася, чому вона це робила.

“Ми з Сашею багато часу проводимо разом і у нас зав’язалися хороші стосунки. І вони вже набагато більше, ніж дружні. Саша з одного боку, дуже милий і ніжний, а з іншого – веселун. До проекту я хотіла зовсім іншого. Відмінну фігуру, кар’єру, квартиру і чоловіка в Лондоні. Але любов така. Ти хочеш чоловіка в Лондоні, а приходить хлопець з Калуша і каже: Все, мала, приїхали “, – сміється Наташа.

Нагадаємо, сім’я з Калущини розповіла, чому наважилася на участь у популярному телешоу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зважені та щасливі: стали відомі результати зважування Вірастюка і сім’ї з Калуша. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X