WestNews.com.ua

Хто чи що живе в покинутих колибах? ФОТО

Руслан ТРАЧ фотоблогер 24.02.2020, 19:06 

Хто чи що живе в гірських  покинутих колибах? Про це – фоторозповідь фотоблогера нашого сайту Руслана ТРАЧА

Кажуть, що не можна ночувати в отарах взимку – на тебе там чатує нечиста сила. Весною ватаг коли виходить на полонину, перш за все очищує отару Живою ватрою. А в мене навіть звичайної немає, звідки Живу взяти?  Зате в мене є ніч, я прийшов зустрітися зі страхом і сподіваюсь, що це буде страшнішим і мені знову захочеться повернутися до людей,  від яких я пішов.

А потім до мене прийшли гості.

Перший гість –  то тиша. Вона спитала: ” Навіщо тобі чути цей світ, ти чогось очікуєш почути гарного тут, ти певен? А якщо ти почуєш зараз чиїсь кроки?” Від цього нерухомого світу барабанні перетинки розриває.

 

Другий гість то темрява.

-“Навішо тобі очі, ти і так нічого не можеш ними бачити, маленький ліхтарик в твоїх руках здатен створити ілюзію того, що ти щось видиш, але не обманюй себе, тут ти сліпець.”

Я слухаю їх, закриваю очі, засинаю і чекаю  третього гостя.

Третій гість – то ранок.

-“Ти ще тут, давай пішли назад, ти ж розумієш що від себе не втекти, що свою нечисту силу ти носиш з собою. Але це байка –  поглянь на світ, який він гарний, поглянь, поглянь…”-кричить мені ранок прямо в мої очі, у  вуха, що прозріли.

Ну що ж, ранок,  спробуємо разом прожити ще один день.

Фото і текст – Руслан Трач

 

 

 

 

Читайте також: Ви бачили що сьогодні у Верховині?

24.02.2020, 19:06 

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X