Хто територіально не в місті – має платити за воду повійну ціну, – мер Марцінків

10.01.2019, 17:45  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків переконаний, що “хто територіально не в місті – має платити за воду повійну ціну”.

Про це він написав на свой сторінці у соціальній мережі Facebook, інформує WestNews.

“Нам потрібна регуляторна політика для сіл, які ми обслуговуємо! Вони користуються водою та каналізацією міською, а жодних коштів не вкладають у мережі та їх обслуговування. Нам потрібен економічно обґрунтований ринковий тариф для них!”- пише мер.

Таким чином він вважає, що іншого шляху немає, а також переконує, що має бути індивідуальний підхід до кожного платника.

“Місто утримує коштом платників податків аварійну, вкладає кошти в розвиток мереж, насосних станцій! Має бути паритет або дотація сільських бюджетів за розвиток мереж або економічно обґрунтований тариф! Іншого шляху нема, а то сьогодні за кошти платників податків міста, в тому числі приміських сіл, які входять до Івано- Франківська утримується підприємство, розвивається мережа! Звісно, що в кожному випадку має бути індивідуальний підхід і договір про добросусідські стосунки!” – додає він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Є 100 тролів, які працюють над дискредитацією міської влади, – мер Марцінків

10.01.2019, 17:45  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X