WestNews.com.ua

Хворі директор, медсетра та вчитель: у селі на Калущині гімназію закриють на карантин

16.10.2020, 18:23  |  Автор:   Люся Грибик

З понеділка, 19 жовтня, через коронавірус на самоізоляцію відправляють Вістівську гімназію.

Як повідомила начальниця управління освіти Калуської міськради Ірина Люклян, гімназію переводять на дистанційне навчання, оскільки там на коронавірусну інфекцію захворіли директор, медична сестра і вчитель, пише WestNews з посиланням на сайт “Калуш.ФМ”.

Також підтвердився коронавірус в учениці 10-го класу Калуського ліцею ім. Дмитра Бахматюка. Проте клас, де навчалася ця школярка, на самоізоляцію відправляти не будуть, оскільки вона не ходила до школи більше 10 днів, а попереду ще два вихідні і необхідних два тижні вже минуть.

Загалом на 15 жовтня у закладах загальної середньої освіти Калуша були відсутні через хворобу лише 8% школярів. Тож наразі ситуація стабільна. А вже з 22-го жовтня всі учні йдуть на тижневі канікули.

Нагадаємо, що в Калуші з 12 жовтня на два тижні на самоізоляцію відправили увесь садок «Червону шапочку». У дошкільному закладі коронавірус підтвердився у медсестри, яка контактувала з усіма – міряла щодня температуру, а також контролювала закладку їжі на кухні.

Також на дистанційному навчанні ще перебувають 10-Б клас школи №6, 4-В клас ліцею №2, які пішли на самоізоляцію з 5 жовтня, а також 3-В клас ліцею №10, в якого самоізоляція розпочалася з 12 жовтня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Франківську попри “червону зону” працюватимуть усі заклади та транспорт

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X