Хвороба атакує: ще одне місто Прикарпаття відправило школярів на вимушені канікули

11.02.2019, 8:45  |  Автор:   Пилипів Ірина

У зв’язку із збільшенням захворюваності на грип та ГРВІ педагогічними радами прийнято накази про призупинення навчання до 17 лютого.

Зокрема, навчальний процес призупинено у Надвірнянських загальноосвітніх школах І-ІІІ ст. № 1, № 2, № 3 та № 4. Про це повідомляє WestNews із посиланням на Надвірнянську РДА.

Нагадаємо, 8 лютого, профільна комісія міської ради вирішила продовжити карнатин в закладах освіти міста Івано-Франківська до 15 лютого. Мова йде про загальноосвітні заклади (42 школи) та позашкільної освіти (12 муніципальних закладів) продовжать карантин з 11 лютого.

«За даними щотижневого спостереження звернулося до медустанов 3121 особа. Це дещо вище ніж минулого тижня. Із них – 3172 – діти до 18 років (1091 школярів, 35%). Це дуже високий показник. Ми значно перевищуємо усі показники», – розповіла під час засідання головний медик Івано-Франківська Марія Бойко.

«На 34% ми перевижуємо рівень захворюваності на ГРВІ та грип. На мою думку, треба продовжити додаткові канікули», – додала вона.

«Госпіталізовано за тиждень – 89 за цей тиждень, 70 – за минулий тиждень. Цілком згідний з висновками і рекомендуємо продовжити», – кажуть медики.

За словами головного освітянина міста Ігоря Максимчука, кількість хворих дітей не зменшується.

«Ми провели он-лайн опитування директорів міських закладів освіти, вони в один голос кажуть щоб продовжити припинення навчального процесу до 15 лютого», – додав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Прикарпатті від грипу померла 14-річна дівчина

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X