І вік не завада: 77-річний викладач франківського ВНЗ відзначився на Чемпіонаті світу з легкої атлетики серед ветеранів

Викладач ІФНТУНГ посів 4 місце на Чемпіонаті світу з легкої атлетики серед ветеранів.

Про це повідомляє прес-служба університету, пише WestNews.

Наприкінці березня старший викладач кафедри фізичного виховання і спорту Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, багаторазовий призер та чемпіон України, світу, триразовий срібний призер чемпіонату Європи з легкої атлетики у своїй категорії Іван Файчак представив Україну на чемпіонаті світу з легкої атлетики, який проходив у м. Тегу (Південна Корея).  У свої 77 чоловік посів четверті місця з п’ятиборства і з бігу на 60 метрів з бар’єрами.

hqdefault

За підсумками змагань він набрав 3094 очка. Для університету цьогорічна перемога Івана Ільковича стала подарунком до 50-літнього ювілею університету, якому відомий легкоатлет та викладач віддав понад 20 років життя.

Тривалий час Файчак курував навчальну роботу кафедри фізичного виховання та спорту, сьогодні до його царини належить спеціалізація «Легка атлетика». У ветеранський спорт прийшов у 50 років, але все одно продовжує активно працювати на ниві освіти.

Досягнення та трудову активність легкоатлета можна оцінити й за кількістю та рівнем організації викладачем міських чемпіонатів та обласних універсіад з легкої атлетики. Крім того, він – беззмінний суддя з легкої атлетики Всеукраїнської спартакіади серед працівників «Укртрансгазу», яка відбувається за організації кафедри фізичного виховання і спорту ІФНТУНГ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прикарпатська гордість: спортсмен з Калуша бере участь у чемпіонаті Європи з рогейну у Венеції. ФОТО

Коментарі:

Comments are closed.