І знову в бій! “Прикарпаття” виграє в домашньому поєдинку проти “Зірки”. ВІДЕОТРАНСЛЯЦІЯ

09.09.2018, 18:50  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

В рамках 8-го туру Першої футбольної ліги на стадіоні “Рух”, що в Івано-Франківську, зустрічають івано-франківське “Прикарпаття” та кропивницька “Зірка”, повідомляє WestNews.

ФУТБОЛ. Чемпіонат України. Перша ліга. 8 тур
“Прикарпаття” (Івано-Франківськ) – “Зірка” (Кропивницький) – 5:0 (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)
Гол
: Дитко, 8; Цюцюра, 18; Оринчак, 22; Конкольняк, 29; Кондаков, 36 (аг).
9 вересня 2018 року. Івано-Франківськ. Стадіон «Рух» – 18:30

Арбітр: Р.Блавацький (Львів). Асистенти арбітра: А.Ісаєв (Запоріжжя), В.Сукравцев (Бердянськ).
4-й арбітр: М.Липко (Івано-Франківськ). Спостерігач арбітражу: С.Березка (Київська обл.).

Наразі підопічні Володимира Ковалюка передують в рахунку. Вже на 8-й хвилині Роман Дитко відкрив рахунок в матчі. Згодом, рахунок подвоїв Василь Цюцюра (перший гол форварда в чемпіонаті), який скористався помилкою голкіпера гостей – 2:0.

Далі – більше. Практично за кілька хвилин третій гол у ворота “Зірки” забив Богдан Оринчак. Більше того, Богдан ще й віддав красиву прострільну передачу на 29-й хвилині, на яку вдало відгукнувся Ярослав Конкольняк, довівши рахунок до непристойного – 4:0.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.