WestNews.com.ua

“Інгулець – продажна команда бариг”: міський голова про суддівство в Першій лізі

15.07.2020, 20:27  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Сьогодні, 15 липня, відбувся матч Першої ліги 24 туру «Інгулець» – «Прикарпаття», який закінчився з рахуноком 1:0.

Івано-франківці в меншості, на 53-й хвилині головний арбітр зустрічі Іван Бондар показав другу жовту картку Семотюку, і тут же за незгоду з діями судді був вилучений і наставник “Прикарпаття” Володимир Ковалюк ледь не відібрали очки у лідера чемпіонату. Не вистачило буквально однієї хвилини, пишуть на сторінці.

На очах президента ПФЛ Сергія Макарова, який сидів у віп-ложі поруч з одіозним президентом “Інгульця”, на перший план вийшов головний арбітр матчу, який обслуговує ігри УПЛ.

На 93-й хвилині Іван Бондар “побачив” порушення на Сітчінаві (чергове спірне рішення рефері), призначивши дуже сумнівний пенальті, який реалізував Загальський – 1:0.

Згодом на своїй сторінці міський голова написав відгук про гру:

“Футбол продажний! Інгулець – це позорна команда бариг! Суддя просто вбиває команду і це по телебаченню і пр Макарову! 93 хвилина придумана пенальті! Тому наш футбол ніколи не буде італійським чи німецьким!”

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.