WestNews.com.ua

Іноземні студенти ІФНМУ зібрали близько 60 пакетів сміття на березі Бистриці Солотвинської. ФОТО

09.04.2019, 10:14  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Днями іноземні студенти Івано-Франківського національного медичного університету разом зі своїми викладачами та кількома небайдужих франківцями влаштували прибирання берега Бистриці Солотвинської.

За словами франківки Ярини Гречаник, на березі ріки зібрали близько 60 120-літрових пакетів сміття, інформує WestNews з посиланням на ІФНМУ.

«Прибирати – не соромно! Соромно – жити в багні! Молодці наші студенти», — коментує заступник декана факультету підготовки іноземних громадян ІФНМУ з виховної роботи Світлана Родчин.

Акцію ініціював заступник декана факультету підготовки іноземних громадян ІФНМУ Володимир Маковишин. Також до прибирання долучились кілька небайдужих франківців, які прогулювались берегом ріки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На берегах Бистриць в Івано-Франківську зібрали більше, ніж дві тисячі літрів сміття. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X