Іноземці та франківці малюватимуть по склі на міжнародному фестивалі

5-7 травня 2017-го року в Івано-Франківську відбудеться Міжнародний мистецький фестиваль країн Карпатського регіону “Карпатський простір”. У межах заходу пройде цікавий майстер-клас із живопису на склі.

Про цікавинки заходу інформують у прес-службі ОДА, пише WestNews.

Наразі організатори працюють над остаточним затвердженням плану подій на фестиваль.

«Ми познайомимося із ще однією частинкою української самобутності – живописом на склі. Я переконаний: це древнє українське мистецтво вартує того, аби його побачили та оцінили не лише під час нашого фестивалю, а й в усьому світі», – каже голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук.

«Ми вже готові запросити всіх на один із заходів, який пропонує 6-го травня локація ARTSPACE фестивалю “Карпатський простір». Відомі художниці проведуть майстер-клас із живопису на склі для учнів Івано-Франківської державної художньої школи. А всі присутні матимуть змогу побачити, як сьогодні народжуються зразки цього виду давнього мистецтва», – розповів генеральний директор-художній керівник Національної оперети Богдан Струтинський.

Всі виручені кошти з воркшопу підуть на благодійні потреби. Живопис по склі – дуже давня і цікава техніка мистецтва, якій властиві дуже казкові, красиві образи, яскраві кольори. Переважно вона поширена в західних областях України.

guv

Майстер-клас будуть проводити в локації ARTSPACE (у виставкових залах Івано-Франківської організації Національної спілки художників України) знамениті прикарпатські художниця Галина Турчик із Калуша та Оксана Мельничук із Івано-Франківська.

До слова, вперше цей фестиваль відбувся минулого року за підтримки Міністерства культури України, Івано-Франківської ОДА та міської ради Івано-Франківська. Участь у ньому взяли поціновувачі мистецтва з України, Австрії, Польщі, Угорщини, Словаччини, Румунії, Молдови, Чехії, Грузії, Азербайджану, Естонії, Литви та Болгарії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З нагоди 1 квітня у Франківську відбудеться кінофестиваль

Коментарі:

Comments are closed.