Іноземці, які виготовляли фальшиві гроші, можуть отримати до 10 років ув’язнення

У п’ятницю, 28 квітня, в прокуратурі Івано-Франківської області відбувся брифінг щодо затримання двох іноземців при спробі збуту фальшивої валюти. Нагадаємо, вночі правоохоронці затримали чоловіків, які намагались розповсюдити фальшиві долари та євро, інформує WestNews.

Заступник прокурора області Микола Кукуряк розповів, що в ході обшуку було вилучено кліше доларів США і хімічні елементи – фарби.

«Зараз вони затримані, їм надано перекладачів і адвокатів», – каже Кукуряк.

Загальна сума вилучених кліше понад 1 млн доларів сша, 400 тис євро. Оперативники СБУ отримали інформацію, що в Івано-Франківськ прибули іноземці та підшукували канали збуту фальшивої валюти високої якості. Також вони шукали спільників серед місцевих. Відтак, їх вдалось затримати «на гарячому».

PM551image003

«Ця операція свідчить про високий рівень професійності і скоординованості правоохоронних органів,-  каже Кукуляк. – Якщо вину буде доведено, то їм світить від 5 до10 років з конфіскацією майна. Сидіти будуть в українській тюрмі».

До речі, працівники СБУ для перевірки валюти купили її за день до затримання зловмисників. Валюту збували в обмінниках. На даний час реакції дипустанов на затримання немає. Кліше – це заготовка для виготовлення фальшивої валюти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За спробу дати 500 грн хабаря яремчанець заплатив 2 500 штрафу

Коментарі:

Comments are closed.