WestNews.com.ua

Інспектор Марцінків: мер Івано-Франківська перевірив, як прибирають міські кладовища. ФОТО

19.04.2019, 10:24  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Сьогодні, 19 квітня,  під час чорної п’ятниці мер Івано-Франківська Руслан Марцінків перевірив стан прибирання міських кладовищ.

Про це він повідомив на своїй сторінці у соцмережі Facebook, передає WestNews.

У маршруті – Княгинин, Київська, Чукалівка. Загалом, КП Міська ритуальна служба тримає чистоту на високому рівні. Зараз на цвинтарі в Чукалівці асфальтують нові сектори, облаштовують доріжки.

“Порядок має бути навіть тут! Щоправда, хотілося б, аби люди згадали про рідних, котрі вже не з ними. Обов’язково треба привести до ладу могили близьких. Тим паче, місто забезпечило зручне транспортне сполучення до міського кладовища. Сумно бачити: дві могили поряд, одна – доглянута, чиста, з квітами, інша – забута… Відмітив для себе, що на цвинтарі Княгинин, попри вік поховань, більшість могил гарно прибрані. Одна з таких – 1902 року!  Століття минуло, але людину пам’ятають та шанують, а це значить, що досі вона живе серед своїх рідних”, – пише мер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Інспектор Марцінків: мер перевірив, як в Івано-Франківську готуються до Дня міста. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X