WestNews.com.ua

“Інспектор Марцінків”: мер із заступниками перевірив ще один мікрорайон Франківська

18.10.2019, 10:50  |  Автор:   Хромей Зоряна

Сьогодні, у п’ятницю 18 жовтня, за звичним розкладом міський голова Івано-Франківська уже традиційно проїхався на велосипеді вулицями міста.

Поки ще погода дозволяє, продовжуємо інспектувати місто на велосипедах. І ранкове кардіо, і перевірка якості прибирання міста. В цю пору дуже багато опалого листя. Тому з 6 ранку прибиральники КП “Муніципальна дорожня компанія” починають свою роботу. До речі, кожному слід знати про правильну утилізацію листя! Ні в якому разі спалювати не можна!” – наголосив Марцінків.

Також міський голова заїхав на вул. Мазепи, де вночі саме наносили розмітку пластиком.

Головна перевага такої розмітки – її довговічність. На цю підрядник дав гарантію 3 роки, так що послужить!” – гарантує міський голова.

Світлина від Руслан Марцінків.

Світлина від Руслан Марцінків.

Світлина від Руслан Марцінків.

Світлина від Руслан Марцінків.

Світлина від Руслан Марцінків.

Світлина від Руслан Марцінків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сніданок у мера: Руслан Марцінків обговорив з представниками автосервісів важливі питання даної галузі. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X