“Інспектор Марцінків” в дії, або “Чорна” п’ятниця завітала на Набережну. ФОТО

Франківська мерія провела ранкова інспекцію вулиць Пулюя, Берегову та Набережну ім. В. Стефаника в рамках щотижневих перевірок «Чорна п’ятниця».

За традицією, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків проводив ранкову «інспекцію» разом зі своїми підлеглими, повідомляє WestNews.

«Вчора на прямий ефір зателефонувала мешканка Набережної та зауважила, що під час ремонтних робіт тротуарів не була до кінця викладена бруківка навпроти мосту на Пасічну. Тому сьогодні вирішив перевірити цю інформацію», – наголосив мер Франківська.

«Там справді недоробили частину тротуару, тож дав доручення закінчити роботи. Щодо самої дамби то вже незабаром тут буде встановлено лавочки та ліхтарі. Деякі двори тут перебувають у дуже поганому стані. Врахуємо це у плануванні ремонтних робіт», – наголошує Марцінків.

«В цьому мікрорайоні гостро стоїть питання щодо громадського транспорту – мешканці скаржаться на 26 маршрут, що він завжди переповнений, особливо коли приїжджають студенти.  Окрім цього, на Береговій є маленький старий базарчик, який потребує повного оновлення, щоб люди могли торгувати в комфортних умовах», – додав міський голова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Інспектор Марцінків”, або “Чорна п’ятниця” завітала на “Брати”. ФОТО

Загрузка...

Comments are closed.