WestNews.com.ua

Інвестуйте в Промприлад – “найбільш вражаючий проект громадянського суспільства в Україні”

13.09.2019, 21:53  |  Автор:   Хромей Зоряна

13 вересня Президент України, Володимир Зеленський під час промови на 16-й щорічній зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії, що триває в Мистецькому арсеналі у Києві закликав інвесторів вкладати кошти у Івано-Франківський Промприлад. Президент представив ряд інвестиційних проектів для України, які реалізовуватимуться із залученням іноземного бізнесу під особисті гарантії захисту інвестицій з боку Глави держави.

Наступний проект з імпакт-інвестування – Промприлад. Реновація, який працює на перетині бізнесу, освіти та мистецтва. Прототип перезавантаження економіки в усіх регіонах країни», – пояснив Глава держави та закликав іноземний бізнес інвестувати в українські проекти.

Тема 16-го щорічного Yes форуму «Щастя зараз. Нові підходи для світу в кризі». Учасники обговорюють глобальні виклики майбутнього. Відтепер в Україні сприятимуть іmpact-інвестуванню. Серед підтриманих проєктів – Промприлад. Реновація як символ імпакт-інвестування з екосистемною моделлю, яка буде зразком перезавантаження економіки в інших містах України.

Серед підтриманих проєктів: Проєкт дерегації землі у південних регіонах країни, міжуніверситетський IT-кластер у Харкові, Центр кіновиробництва у Києві, Новий курорт на узбережжі Чорного моря, Острів Хортиця, Port Aventura та інші.

Сьогодні у Промприлад. Реновація:

• 133 приватних інвестори

• 23 компанії-резиденти

•  $2 835 024 залучених інвестицій

Проєкт має широке міжнародне визнання: презентований у Давосі, Стенфорді, Оксфорді, Палаті Лордів Великої Британії. Офіційно підтримуваний урядами Канади, Великої Британії та Швеції, Промприлад має десятки міжнародних партнерів та інвесторів.

Стати інвестором унікальної трансформації заводу на інноваційний центр може кожен: Інвестувати у проект

Atlantic Council назвав Промприлад.Реновація «найбільш вражаючим проєктом громадянського суспільства в Україні», а ООН Partnership For Sustainability Award визнали Promprylad.Renovation найкращим у категорії «Економічний розвиток». Головна ідея проекту – дати нове життя підприємствам індустріальної епохи. Зараз проєкт відкритий для інвесторів, готових вкласти від $1000. Проєкт презентували у верхній палаті парламенту Великої Британії.

Попри те, що в Promprylad.Renovation інвестують великі гравці (у червні представники ІТ-бізнесу вклали в проект понад 22 млн грн) – проєкт принципово не матиме мажоритарного власника. Частина прибутку буде витрачатися на проєкти в інтересах громади міста, решта – розподілятися між усіма співвласниками як дивіденди. Загалом вже вдалося залучити 2,8 млн. грн. від понад 130 інвесторів. Серед них міжнародні організації, компанії та приватні особи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Олег Сенцов про російську в’язницю, банку, бірки і свою маленьку боротьбу. ВІДЕО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X