Іран не планує відправляти “чорні скриньки” до України

19.01.2020, 17:35  |  Автор:   Хромей Зоряна

Як писав раніше WestNews, Україна відправила до Ірану два запити з проханням надати “чорні скриньки” для експертизи. Проте Іран відмовився від планів відправити реєстратори польоту зі збитого літака МАУ за кордон для аналізу. 

Тепер Іран нікуди не планує передавати чорні скриньки, про це глава комісії з розслідування авіаційних подій Організації цивільної авіації Ірану Хасан Резаіфар, повідомляє AP.

Зауважимо, що раніше голова кримінальної прокуратури Тегерана Мохаммад Шахреярі повідомив, що було встановлено особи 100 загиблих пасажирів літака.

Щодо загиблих українців, то ідентифікація тіл усіх 11  Катастрофа МАУ в Ірані: ідентифікація тіл загиблих українців завершилась завершилася 16 січня. Усі вони вже прибули в Україну. Прощання з жертвами трагедії пройшло 19 січня. Більшість загиблих поховають на Київщині.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Чорні скриньки з літака МАУ досі не передали: Україна направила другий запит

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X