WestNews.com.ua

Історичний бойовик “Король Данило” переросте у серіал: в Івано-Франківську розповіли деталі про фільм

23.11.2018, 14:30  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

В Івано-Франківську відбулася зустріч з акторами та режисером фільму “Король Данило”, інформує WestNews.

«Король Данило» — історичний бойовик Тараса Химича 2018 року. Сюжет базовано на основі життя історичної постаті короля Данила Романовича.

«Інші частини нашої історії розкриті. Король Данило – це пам`ятник на коні. Я прочитав про нього і зрозумів, що це класний персонаж. Це не просто герой, який воює і гине, а класний і позитивний і перемагає. Сюжети придумані і художні, проте перегукується з історією», – розповів режисер Тарас Химич.

Фільм є різножанровим – є драма, комедія та історія. Він розрахований на вікову категорію від 12+. У майбутньому фільм розрахований на серіал. Зйомки проводилися у Львові, Галичі, Карпатах та Хортиці.

«Я займався реконструкцією історичних боїв – досліджував моменти і зброю. Мені не важко було перейти у той час. Мій образ – войовнича тверда людина, яка робила складні рішення і вони давалися досить складно», – розповів Сергій Ярмошенко, виконавець ролі Короля Данила.

Щодо одягу, то все було максимально наближено до середньовіччя. Його надавали з мазеї чи виготовляли на замовлення.

Довідка: ХІІІ століття – це ті часи, коли в будь-який момент із будь-якого боку може прийти небезпека. Люди тоді завжди жили в напрузі, адже війна може з’явитися коли завгодно. У 1238 році Данило разом зі своїм братом Васильком атакували прикордонний замок одного ордена. Узявши в полон їх магістра, той від імені ордена запропонував союз проти загрози, яка хвилею йде зі сходу. Ім’я їй монголи-татари, яких веде за собою легендарний хан Батий. У Данила, як князя Волинсько-Галицького, є два варіанти: війна або договір. Розуміючи, що силою побороти монгол не вийде, чоловік ризикує всім і їде в лігво ворога укладати договір. Із першого погляду, ця затія приречена на провал, і Батий легко може обезголовити свого гостя, але як воно буде насправді… Навіть якщо Данило виживе, найбільша проблема чекає його вдома – це бояри, які всюди шукають для себе вигоду.

Нагадаємо, на Прикарпатті збудували прототип середньовічного міста для зйомок нового фільму “Король Данило”. Однією з локацій зйомок бойовика обрали терени давнього Галича, а зокрема, давньоруський храм св. Пантелеймона (село Шевченкове), який є пам’яткою ХІІ ст. і на даний час відтворений архітекторами максимально наближено до свого первинного вигляду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З’явився офіційний трейлер історичного галицького бойовика. ВІДЕО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X