WestNews.com.ua

Історичний політ у космос: дивимося пряму трансляцію запуску ракети “SpaceX” із астронавтами NASA. ВІДЕО

30.05.2020, 20:23  |  Автор:   Менів Андрій

Сьогодні, 30 травня, американська компанія NASA спільно зі SpaceX у США вдруге спробує запустити на орбіту астронавтів. Станеться це о 22:22 за київським часом.

Перший запуск у середу, 27 травня, скасували за 16 хвилин до старту через несприятливі погодні умови.

Цей політ має стати першим, коли Сполучені Штати відправляють у космос астронавтів, користуючись ракетою приватної компанії, і першим за майже останні 10 років, коли вони роблять це самостійно.

ідколи 2011-го США закрили програму “Шатл”, астронавтів відправляли на російських “Союзах”, що обходилось у чималі гроші – за одну людину до 86 млн доларів.

У разі успішного запуску сьогодні астронавти Боб Бенкен та Даг Харлі вже за 19 годин мають прибути до Міжнародної космічної станції.

Спостерігатимуть за видовищем мільйони людей, обіцяв на запуск вдруге приїхати і президент США Дональд Трамп. Якщо ж і цього разу погода стане на заваді, наступна нагода полетіти в космос випаде вже завтра, 31 травня.

ТСН веде пряму трансляцію історичного запуску американських астронавтів у космос:

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Приватна компанія вперше в історії відправляє астронавтів на МКС.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X