Історії очима дітей: на Прикарпатті презентували унікальну збірку. ФОТО

24.05.2019, 10:15  |  Автор:   Власенко Власта

Учора, 23 травня, в Івано-Франківську презентували збірку “Олюднимо історію разом”, в яку ввійшли есе учнів 2-10 класів області. Діти писали історії життя своїх родичів, спогади.

Про захід написала Леся Геник в соцмережі Facebook, інформує WestNews.

“Пощастило сьогодні побувати на презентації неймовірної книжки, яка не залишає байдужим нікого, хто візьме її до рук. Бо в ній оживає наша історія і сьогодення, в ній є можливість через текст наче поспілкуватися з героями – і тими, які вже відійшли у вічність, і тими непересічними українцями, які творять героїчне буття сьогодні,” – зазначила жінка.

Авторами ідеї стали поет Богдан Томенчук, голова комісії з питань бюджету облради Микола Палійчук та журналіст Володимир Гарматюк. Втілили ж цю ідею за фінансової підтримки М. Палійчука працівники інституту післядипломної освіти – завідувач лабораторії національного виховання Оксана Фляк та методист Оксана Риндич.

Про неоціненну вагу книги говорить і автор передмови письменниця та науковець Ольга Деркачова:

“Ця книга унікальна: у ній спогади не очевидців, а їхніх онуків. Це спогади про спогади, якими щиро діляться діти з читачем. Вони героїчні і болісні, немов сама Україна,” – розповідає письменниця.

Упорядники, меценати та автори ідеї пообіцяли, що на одній книзі не зупиняться і продовжуватимуть “олюднювати історію”, збираючи та видруковуючи нові історії, яких у кожній родинній скрині по вінця.

Слід зазначити, що на обкладинці книги ілюстрація відомого українського художника Івана Марчука.

До слова, у Калуші відбувся творчий вечір Богдана Томенчука. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Книжковий Арсенал: ціна участі та івано-франківські автори. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X