Історії покинутих людей: франківчан запрошують на виставу про старість

28.01.2020, 19:31  |  Автор:   Хромей Зоряна

1 лютого о 16:00 в Івано-Франківську пройде показ театральної вистави “Осінь на Плутоні”. Це реальні історії мешканців львівського геріатричного пансіонату.

Автори проекту на чолі з керівником Сашком Брамою протягом року волонтерили в будинку престарілих. Спілкуючись із жителями пансіонату, вони почули багато історій, які захотіли розказати містянам, щоб привернути увагу до теми старості. Так, у співпраці з німецьким режисером Андре Ерленом виникла вистава «Осінь на Плутоні».

При постановці поєднали практики документального та лялькового театрів, тобто на сцені глядачі бачать реалістичних ляльок у людський зріст, якими керують актори. У самі ж ляльки вмонтовані аудіо системи, що відтворюють реальні голоси жителів будинку престарілих.

В «Осінь на Плутоні» звучать пронизливі історії різних людей, які не залишають байдужими та мають на меті згадати тих, кого суспільство забуло.

Після закордонних гастролей та репертуарних показів у Львівському академічному театрі ім. Леся Курбаса автори проекту мають намір представити свій твір в різних містах та селах України.

В Івано-Франківську організаторами показу виступили ГО “Д.О.М.48.24” та Благодійний фонд “Трансформація”, що відома своєю ініціативою ОНУКИ для мешканців геріатричного пансіонату в м. Івано-Франківську.

Вистава відбудеться у студії ТРК “Галичина” (вул. Грушевського, 21 (Міськвиконком), 7 поверх)

Вхід безкоштовний за обов’язковою попередньою реєстрацією (кількість глядачів обмежена):

https://forms.gle/2GoEqJcjkjmjYnpdA

Телефон для довідок: 050 7287114.

Захід відбувається в рамках проекту, організованого ГО “Д.О.М.48.24” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відчути серцем: франківчан запрошують на “Вечір поезії та музики”

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X