Івано-Франківщина серед лідерів по виконанні робіт на дорогах державного значення

В Україні проводяться роботи, пов’язані з дорогами державного значення. У Міністерстві інфраструктури повідомили, хто виконує їх найкраще, а хто найгірше.

Щодо Західної України то очевидними аутсайдерами, щодо темпів робіт на дорогах державного значення є Чернівецька область -8% та Рівненська – 9%, інформує WestNews з посиланням на Міністерство інфраструктури України.

Лідером ж є Тернопільська область 43%, згідно інфографіки міністерства інфраструктури, це другий результат по Україні. Також лідерами є Івано-Франківська та Закарпатська області, котрі виконали робіт на 37% та 36,5% відповідно.

По усій території України лідером по виконанні робіт на дорогах державного значення є Запорізька область -46%.

Нагадаємо, на Прикарпатті мітингувальники перекриють ще одну дорогу. Жителі села Тисів, Болехівської міської ради повідомляють, що у зв’язку з аварійним та вкрай жахливим станом доріг у селі проведуть попереджувальну мирну акцію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Знімаємо блокаду! Мешканці розблокували дорогу державного значення у Делятині. ВІДЕО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

 

Загрузка...

Comments are closed.