WestNews.com.ua

Івано-Франківськ буде готовим у разі потужного спалаху коронавірусу: мер доручив шукати приміщення, в яких можна буде розмістити госпіталь

25.03.2020, 17:07  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Сьогодні, 25 березня відбулось засідання комісії з питань Техногенно-еколонічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Станом на зараз у франківські інфекційній лікарні перебуває 38 осіб з міста та області, жодного підтвердженого випадку захворювання на коронавірус немає.

“Я кажу ще раз, це не нормально, жінка вже 3-тій день як померла, а ми не маємо результату. Експрес тести це не панацея, треба мати власну лабораторію”, – прокоментував міський голова.

“Швидкий тест не є “кінцевою точкою” діагностики, вони мають бути виключно для хворих”,- прокоментувала Марія Бойко.

Руслан Марцінків сказав, що станом на зараз всі лікарні мають мати реанімаційні відділення, повідомив про те, що дали доручення шукати ще додаткові приміщення з великими залами, щоб у разі чого бути готовими для розміщення пацієнтів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У місті стрімко зростає кількість хворих на пневмонію

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X