WestNews.com.ua

“Івано-Франківськ – місто героїв”: в рамках програми встановлено понад сотню анотаційних дощок. СПИСОК

07.11.2018, 15:32  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

У середу, 7 листопада, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради.

Зокрема, під час засідання розглянули питання про виконання Програми «Івано-Франківськ – місто героїв на 2018-2020р.», інформує WestNews.

Станом на 01.11.2018 р. в рамках реалізації програми вже встановлено 106 анотаційних дощок. Так за період з 01.01.2018 р. по 01.11.2018 р. в Івано-Франківську встановлено 14 анотаційних дощок відомим особистостям міста, а це учасники національно-визвольного руху, політв`язні, дисиденти, письменники, спортсмени та сучасники російсько-української війни. Зокрема:

 1. Полковому лікарю Січових стрільців Богдану Кисілевському, на фасаді будинку за адресою площа Привокзальна, 17 в м. Івано-Франківську.
 2. Загиблому в АТО Віталію Сенюку, на фасаді будинку за адресою вул. Івана Миколайчука, 10/А в м. Івано-Франківську.
 3. Загиблому в АТО Сергію Харенку, на фасаді будинку за адресою вул. Січових Стрільців, 44/б в м. Івано-Франківську.
 4. Українському пауерліфтеру, майстру спорту України міжнародного класу, чемпіону та рекордсмену світу з жиму штанги лежачи Віталію Пономаренку, на фасаді будинку за адресою вул. Національної Гвардії, 16 в м. Івано-Франківську.
 5. Загиблому в АТО Олегу Басарабу, на фасаді Івано-Франківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 16 за адресою вул. Вовчинецька, 103 в м. Івано-Франківську.
 6. Першому Патріарху Київському і Всієї України УАПЦ Мстиславу Скрипнику на фасаді будинку за адресою вул. Шевченка 82 в м. Івано-Франківську.
 7. Науковцю, громадсько-політичному діячу Зіновію Маніву на фасаді будинку за адресою вул. Гаркуші, 11/А в м. Івано-Франківську.
 8. Першому директору Станіславського учительського інституту Федору Плотницькому, на фасаді будинку за адресою вул. Тараса Шевченка, 9 в м. Івано-Франківську.
 9. Члену ОУН, політв`язню, дисидентці Оксані Попович на фасаді будинку за адресою вул. Молодіжна, 50 у м. Івано-Франківську.
 10. Заслуженому тренеру України з футболу Петру Савчуку на фасаді Івано-Франківського міського центрального стадіону «Рух» за адресою вул. Чорновола, 128 у м. Івано-Франківську.
 11. Українському письменнику Богдану Бойку на фасаді будинку за адресою вул. Шевченка, 78 у м. Івано-Франківську.
 12. Українському футболісту, тренеру з футболу Юрію Шулятицькому на фасаді Івано-Франківського міського центрального стадіону «Рух» за адресою вул. Чорновола, 128 у м. Івано-Франківську.
 13. Загиблому в зоні АТО Андрію Витвицькому на фасаді загальноосвітньої школи № 3 за адресою вул. Франка, 14 у м. Івано-Франківську.
 14. Загиблому в зоні АТО Володимиру Шарабуряку на фасаді Івано-Франківського професійного ліцею автомобільного транспорту і будівництва за адресою вул. Юності, 7 у м. Івано-Франківську.
 15. Загиблому в зоні АТО Михайлу Погорєлову на фасаді Івано-Франківського професійного ліцею автомобільного транспорту і будівництва за адресою вул. Юності, 7 у м. Івано-Франківську.

З метою узагальнення інформації про реалізації міської програми «Івано-Франківськ – місто героїв» триває робота над випуском окремої книги «Івано-Франківськ – місто героїв».

07.11.2018, 15:32  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X