Івано-Франківськ приводять в належний санітарний стан до Великодніх свят

16.04.2019, 8:45  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

У вівторок, 16 квітня, відбулася щотижнева оперативна нарада у міського голови Івано-Франківська.

Зокрема, під час оперативки розглянули питання про благоустрій та приведення в належний санітарний стан території міста до Великодніх свят, інформує WestNews.

«Об’єктів в нас дуже багато. Насамперед, в нас механізоване прибирання. На даний час, в нас працюють дві машини «Скандія», два порохотяги «Джонстон» і порох отяг «Довево». А також два поливо мийні автомобілі. До прибирання залучені 70 прибиальників. Для поточного ремонту доріг задіяно п’ять бригад. Роботи ведуть в п’ятьох напрямках – Тисменецька, Незалежності, Ребета, Галицька, Коновальця і сьогодні – вулиця Пасічна. Окрім того, ми запустили такий вид ремонту, як струміневий. Це дуже швидкий і економічний метод. При хорошій погоді дуже добре тримається. Ним користується і область,і фірма «ПБС», і загалі по Україні», –  розповів Віталій Бурко – директор КП «Муніципальна дорожня компанія».

«А коли ви будете ремонтувати у нічний час? Я розумію, що вам зручніше вдень. В нас дуже час ремонти відбуваються в денний час, скажімо, мосту», – запитав мер Руслан Марцінків.

«Ми можемо працювати в нічний час, якщо буде працювати асфальтний завод. Надвірнянський завод – не працю. Але ми врахуємо», – відповів Бурко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Увага, відключення! 16 квітня деякі будинки Франківська перебуватимуть без води та газу

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X