WestNews.com.ua

Івано-Франківськ у п’ятірці серед обласних центрів, жителі яких найбільше користуються Facebook

15.02.2019, 15:53  |  Автор:   Власенко Власта

Агенція PlusOne провела дослідження аудиторії соціальної мережі Facebook. Згідно з отриманими даними, станом на січень 2019 року цієї соцмережею користувалося 13 млн українців, інформує WestNews.

Найбільше соцмережею «Фейсбук» користуються у Києві та західних областях України. Найменше – в Запоріжжі, Миколаєві та Харкові. До слова, Івано-Франківськ – на п’ятому місці серед обласних центрів, жителі яких найбільше користуються “Фейсбук”.

Найактивніше користується соцмережею молодь віком 18-24 років – 2,1 мільйона осіб, або 68,28 відсотків від всіх жителів України в цій віковій групі. Однак, найбільша частина аудиторії припадає на людей віком 25-35 років – 4,6 мільйонів користувачів.

Україна є світовим лідером за часткою жінок у Facebook – 59 відсотків від загальної кількості користувачів.

Дорогими смартфонами (iPhone X, iPhone 8 Plus, Sony Xperia X23, Samsung Galaxy Note 9) найактивніше користуються у Києві – 2,69% та Одесі – 2,07%.

Що цікаво, наступними у цьому рейтингу є західні області: тут дорогими смартфонами користуються 1,66% ужгородців, 1,51% львів’ян, 1,43% чернівчан, 1,28% тернопільчан та 1,27% іванофранківців.

До слова,  Івано-Франківська область друга в Україні за кількістю хворих на кір.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Івано-Франківщина потрапила у ТОП-3 екологічно чистих регіонів України

 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X