WestNews.com.ua

Івано-Франківськ увійшов у десятку міст-фіналістів конкурсу «Молодіжна столиця України»

19.11.2019, 20:25  |  Автор:   Хромей Зоряна

Сьогодні, 19 листопада 2019 року Наглядова рада національного конкурсу «Молодіжна столиця України» визначила 10 міст-фіналістів. Серед них – Івано-Франківськ.

І так, ними стали Вінниця, Івано-Франківськ, Кременчук, Миколаїв, Одеса, Тернопіль, Умань, Харків, Хмельницький, Чернівці.

10 грудня відбудеться фінальний етап конкурсу. Делегації від міст-фіналістів за участі представників міської влади та молоді будуть аргументувати чому саме їхнє місто має стати Молодіжною столицею України 2020 року.

Перший етап відбору був складний і неймовірно мотивуючий для усієї Наглядової Ради. Усі 48 міст продемонстрували ріст в порівнянні з попередніми роками, динаміку в своєму розвитку і новий рівень діалогу молоді і муніципалітетів.

Ми дякуємо усім містам, які зробили колосальну роботу протягом року. Ми цінуємо ті кращі практики в молодіжній політиці міст,які стають не винятками, а тенденцією. Фіналістам бажаємо успіхів у другому турі!” – йдеться на сторінці у соціальній мережі Фейсбук Департаменту молодіжної політики та спорту.

Вболівайте за свої міста та стежте за подіями конкурсу на нашій сторінці і сайті Молодіжної Столиці http://youthcapital.org.ua/ і https://www.instagram.com/youthcapitalofukraine/

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Український культурний фонд оголосив конкурсні програми 2020 року

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X