WestNews.com.ua

Івано-Франківськ вперше приймає асамблею “Кільця ковальських міст”. ФОТО

19.09.2019, 13:22  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Івано-Франківськ цього місяця вперше став місцем проведення асамблеї «Кільця ковальських міст», інформує WestNews.

У програмі заходу – нічні кування, виставка кованих робіт, спільні кування представників різних країн. Головною локацією стане територія палацу Потоцьких.

Саме тут, 19 вересня, розпочалися перші кування.

Асамблея вперше відбудеться в Східній Європі, і саме Івано-Франківськ став містом, що прийняв зібрання.

«Ми думаємо що нам робити, бо до цього свята зроблена лавка і кожен коваль має щось зробити щоб її доповнити. Таке свято це гордість нашого міста, є визнання праці ковалів Прикарпаття, це приємно», – розповів Ярослав Паньків, коваль з Івано-Франківська, який має досвід, як митця, з 2001-го року.

«Сьогодні ми будемо працювати над такими проектами, які стосуються ковальства, будемо вкладати гроші в те, що нам подобається. В мене дуже хороші враження від вашого міста. Тут багато креативних людей з новими ідеями. Вибух креативності», – розповіли гості з Німеччини Дейтер Канненгер.

«Ми хочемо вкладати кошти та розвивати нові ідеї, які є у місті. Ковальство дуже розвивається в нашій країні, але не більше ніж тут. Кожен регіон розвинений по-своєму», – розповів представник «Кола асоціації ковальських міст» Петер Клоо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Творчі акорди”: в Івано-Франківську відкрилася виставка відомого графіка. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X