WestNews.com.ua

Івано-Франківська область боргує 161 млн зарплати працівникам бюджетних установ

16.12.2019, 11:30  |  Автор:   Менів Андрій

Сьогодні, 16 грудня відбулась уже традиційна селекторна нарада з очільником франківської облдержадміністрації Денисом Шмигалем.

Першим питанням обговорювали стан виплати зарплати, повідомляє журналістка WestNews з місця події.

“Безперервно веду роботу з кабінетом міністрів і намагаємось визначити чому ми у списку боржників, 958 млн грн від початку року по бюджетах було перерозподілено з загальних коштів на капітальні видатки. Це не лише питання державного бюджету, а спільна робота обласних та міських бюджетів”- розпочав очільник ОДА.

161 млн грн загальний борг, з них боргують педагогам 70 млн та за медичною субвенцією – 70,2.

Найбільший проблема в Болехівській міській раді, а також Косівському та Тлумацькому районах.

В поточному році у нашому бюджеті задекларували незабезпеченість коштами на виплат заробітної плати у розмірі 500 млн грн.

“В Косівському районі була змога майже 8,5 млн перекинути на спеціальний фонд при наявності заборгованості, це, як приклад, переглянути ефективність використання фінансів. Якщо медикам і лікарям не заплачена зарплата, то навіщо вкладати гроші в будівництво шкіл”, – підсумував Денис Шмигаль.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На сесії обласної ради затвердили бюджет на 2020 рік

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X