WestNews.com.ua

Івано-франківське “Прикарпаття” завершило свій другий навчально-тренувальний збір спарингом з власною командою дублерів

28.02.2020, 21:30  |  Автор:   Порепа Петро

Івано-франківське “Прикарпаття” завершило свій другий навчально-тренувальний збір спарингом з власною командою дублерів U-19, з якою підопічні Володимира Ковалюка і розпочали зимову серію контрольних матчів. Поєдинок одноклубників на “Хет-трик Арені” пройшов у форматі два тайми по 40 хвилин.

Інформує WestNews із посиланням на офіційну сторінку клубу.

Вже на 11-й хвилині молоді дублери запресингували суперника на чужій половині, а Євгеній Соколенко сповна скористався помилкою захисників і відкрив рахунок – 0:1. Щоправда, ще до перерви першолігова команда забила два голи у відповідь. Спершу відзначився Роман Дитко, а за лічені хвилини після його ж удару головою м’яч влучив у стійку воріт, і першим на добиванні був Василь Геник – 2:1.

У другому таймі “Прикарпаття” створило чимало небезпечних моментів, проте реалізувати зуміло тільки два з них. Впродовж двох хвилин забили обидва форварди: Андрій Хома і Роман Барчук зняли питання щодо переможця – 4:1. Це був десятий спаринг Команди рідного краю на другому НТЗ. У понеділок, 2 березня, делегація івано-франківського клубу візьме курс на Туреччину, де пройде завершальний – третій навчально-тренувальний збір перед стартом весняної частини сезону.

Контрольний матч «Прикарпаття» – «Прикарпаття U-19» – завершився з рахунком 4:1 (2:1)
Голи забили Дитко, Геник, Хома, Барчук, Соколенко.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.