WestNews.com.ua

Івано-Франківські лікарі швидкої зайняли друге місце на змаганнях у Польщі

08.02.2019, 9:20  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

У Польщі  проводились ХІV щорічні зимові міжнародні змагання з надання екстреної медичної допомоги. Участь в них взяло 35 команд.

Змагання проводилися у місті Бєльсько-Бяла з 29 січня по 1 лютого 2019 року . Про це йдеться на сайті КЗ “ІФО клінічний ЦЕМД та МК”, повідомляє WestNews.

Івано-Франківську область представляла команда нашого Центру в складі. Лікар з МНС – Христина Лазуркевич, фельдшер з МНС – Олександр Білецький   та фельдшер з МНС Олег Голубовський,. Він також був водієм реанімобіля.

Команда до поїздки на змагання ретельно готувалась, тому гідно справилась із завданнями та отримала ІІ-ге місце серед закордонних команд. За наших учасників вболівали колеги та безпосередньо керівник центру Мирон Матейко, який супроводжував команду під час поїздки.

Участь у таких заходах міжнародного формату є однозначно корисною для наших медиків, що працюють у системі екстреної медичної допомоги. Адже це дає можливість глибше ознайомитися з європейськими стандартами надання екстреної медичної допомоги.

Досвід, отриманий медичними працівниками під час проведення змагань, в подальшому буде використовуватися у повсякденній роботі, а також передаватися під час навчань працівникам Центру.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “РОЗВІЮВАЧКА МІФІВ”: ТОП-10 ПОРАД, ЯКІ ВСТИГЛА ДАТИ УКРАЇНЦЯМ УЛЯНА СУПРУН

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X