Івано-франківський активіст увійшов до складу громадської ради при НАЗК

Івано-франківський активіст Віталій Світлик увійшов до складу громадської ради при Національному агенстві з питань запобігання корупції. Загалом вона складається 15 представників громадських організацій з різних куточків України.

Конкурсний відбір членів відбувся сьогодні, 24 лютого, у Києві. На входження до складу ради претендували 44 кандидати. Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 34-р “Питання Громадської ради при Національному агентстві з питань запобігання корупції” 26 січня розпочався прийом документів для участі у конкурсі з формування Громадської ради.

16976577_1467848633256918_1204834884_n

До участі в установчих зборах допускалися громадські об’єднання, які є юридичними особами, зареєстровані в установленому порядку та провадять діяльність за напрямом запобігання корупції не менш як два роки.

Сьогоднішній конкурс проводився шляхом рейтингового голосування делегатами громадських об’єднань. За його результатами Віталій Світлик зайняв 2 місце із 15.

Пан Світлик є координатором громадського руху “ЧЕСНО” в Івано-Франківській області та директором ГО “Центр політичних студій”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Івано-Франківщині Рух ЧЕСНО береться за недоброчесних суддів

 

Коментарі:

Comments are closed.