Івано-франківський гурт “Патроничі” випустив новий альбом. АУДІО

Сьогодні, 17 лютого, відомий івано-франківський рок-гурт “Патроничі” випустив нову платівку під назвою “Знаєш.Чуєш.Бачиш”.

Новий альбом складається з 10 треків: NY (З.Ч.Б.), Бензин (З.Ч.Б.), Festival song (З.Ч.Б.) , Фатальні помилки (З.Ч.Б.), Знаєш.Чуєш.Бачиш (З.Ч.Б.), Листи (З.Ч.Б), Я знаю її (З.Ч.Б.), Не пий мою кров (З.Ч.Б.), Їде дах (З.Ч.Б.) та Допоможи мені (З.Ч.Б.).

Над альбомом працювали:
Вокал: Андрій Гриньків
Гітара: Роман Хом’як, Андрій Гриньків
Бас: Мирослав Марків
FX, клавішні, саксофон: Володимир Пасєка
Барабани: Тарас Данів
Бек-вокал: Роман Хом’як, Володимир Пасєка, Мирослав Марків, Андрій Гриньків
Запис, мастерінг, зведення: Frost Magnetic (Олег Мороз)
Дизайн обкладинки: Ярослав Прубняк
Фото: Сергій Мосевич

Музика: Андрій Гриньків, Патроничі
Тексти: Андрій Гриньків
Аранжування: Патроничі

“Ці пісні ми писали давно – протягом двох років. Драйвовість альбому зумовлена тим, що ми вже багато виступали наживо і відчули чого саме хоче публіка. Ми не такий гурт, який грає п’ять повільних пісень, а потім одну швидку. Наша програма завжди була більш драйвовою і цей альбом став результатом “лайвових” дослідів”, – розповідає лідер “Патроничів” Андрій Гриньків.

“Він драйвовий, він для того, щоб “розкачати” народ, він може “зайти” на будь-якому фестивалі чи концертному майданчику”, – характеризує музикант новий альбом.

Андрій Гриньків зазначив, що на запис нового альбому було витрачено багато фінансових та фізичних зусиль, але в планах все ж є екранізація роботи.

Вже 3 березня хлопці вирушають у тур містами Західної України. Концерт в Івано-Франківську відбудеться 16 березня. Окрім цього, Андрій Гриньків не виключає проведення другої частини туру і в решті українських міст. Проте, тут все залежить від арт-директорів.

Прослухати альбом можна тут:

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Відверто про успіх #4| ГУРТ “ПАТРОНИЧІ”

 

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.