Івано-франківський ресторан отримав понад 200 запитів на відкриття франшизи з різних країн світу

Відомий в Івано-Франківську громадський ресторан “Urban Space 100” отримав понад 200 звернень із зацікавленістю про відкриття франшизи з усього світу.

Про це в інтерв’ю Українській Правді розповів засновник ресторану Юрко Филюк, передає WestNews.

Формат “Urban Space 100” – унікальний не лише в Україні, але й у світі. За майже два роки діяльності до “Теплого Міста” надійшло понад двісті звернень з зацікавленістю про франшизу, у тому числі з Росії, Казахстану, Молдови, Бельгії, Німеччини, Франції, Ірландії, США.

Проте поки що в найближчій перспективі – відкриття “Urban Space” в Києві, де співвласниками буде не сто, а п’ятсот осіб.

“Ми нарешті знайшли надійних партнерів – організацію “Інша освіта”, яка буде супроводжувати відкриття першого подібного закладу поза Франківськом”, – каже Юрко Филюк.

“Але наголошу, що це соціальна франшиза. Тобто не передача досвіду від бізнесу до бізнесу, а передача досвіду громадської організації – як зібрати соціальних інвесторів, підібрати управлінську бізнес-компанію і запустити подібний проект в своєму місті. Фінансова складова там доволі символічна, щоб покрити ті ресурси, які йдуть на супровід”, – підкреслює Юрко.

Ресторан “Urban Space 100” відкрився 2 роки тому. Його засновниками є сто франківчан. Вони скинулися по тисячі доларів і відмовились від подальших прибутків від діяльності закладу.

Кожен відвідувач “Urban Space 100”, випивши кави чи пообідавши, автоматично докладається до позитивних змін в Івано-Франківську. Адже 80% від чистого прибутку ресторану витрачається на реалізацію громадських ініціатив, спрямованих на розвиток міського середовища.

За останній квартал ця сума склала 200 тисяч гривень.

Сьогодні “Urban Space 100” став одним з обов’язкових об’єктів, куди заходить турист, який приїхав у місто.

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.