Івано-франківській журналістці терміново потрібні кошти на лікування важкої хвороби. РЕКВІЗИТИ

Журналістці з Івано-Франківська Оксані Кваснишин терміново потрібно 60 тис євро на лікування раку.

Про це йдеться на сторінці збору коштів, передає WestNews.

“Привіт усім. Моя робота пов’язана зі складанням слів. Я зробила сотні сюжетів про людські долі, різні ситуації та життєві перипетії. Але нині я скупа на слова. Я не знаю, як сказати те, що маю сказати… Я ХОЧУ ЖИТИ!

Лише нині мене відпустив страх. Він поглинув кожну клітинку мого тіла. Він забрав мій сон. Я не могла їсти, пити, говорити, ходити, дихати. І так два тижні поспіль відколи лікарі виявили у мене онко. Я просто склала руки і не хотіла нічого… З цієї прірви мене почали витягати близькі друзі, рідні, священики. Дякую Богові, якому я кричала про допомогу і я її відчула. Боже, я впала. Підійми мене! Влий у моє серце спокій. Я знаю, що ти, Ісусе, поруч. Кажуть, просити – це приниження. Все моє єство протестує проти цього. Але я не можу дати собі ради. На сьогодні відомо, що буде шість курсів хімії, потім – операція. А відтак знову шість курсів хіміотерапій. Приблизна сума 60 тисяч євро. Боже, я боюся переводити цю суму у гривні”, – йдеться у повідомленні.

17191106_708290126010666_5747926915000774611_n

Гроші можна перерахувати на гривневу картку «Приватбанку» чоловіка Оксани Володимира Говери – 5168 7427 0030 5794.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Я – мама, а отже я – сильна. Мар’яні Гавриляк з Франківська терміново потрібна допомога у боротьбі з раком. РЕКВІЗИТИ

Загрузка...

Comments are closed.