WestNews.com.ua

Івано-Франківську – перший обласний центр, який почав подавати тепло до багатоповерхівок

08.10.2019, 19:35  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

В Івано-Франківську розпочався повноцінний опалювальний сезон. Ще 4 жовтня там почали подавати тепло до дев’яти медичних закладів, а відсьогодні, 8 жовтня, – і до квартир багатоповерхівок.

Про це у Facebook повідомив мер міста Руслан Марцінків.

“Від 8 жовтня, тобто відсьогодні, ми починаємо опалювальний сезон в усьому місті. Зрозуміло, що за день не буде 100% охоплення. Та для того і подаємо тепло раніше (не від 15 жовтня!), аби відстежити і вирішити проблеми до серйозного похолодання”, – зазначив Марцінків.

Уже працюють 14 котелень, що подають тепло до 324 будинків, 22 навчальних закладів та 8 медзакладів. Завтра запускають ще 9 котелень, а це – 172 будинки, 16 закладів освіти і 3 медичні установи. 10 жовтня запланували запустити ще 4 котельні.

У більшості український міст тепло поки що подали лише до соціальних об’єктів – дитсадків, шкіл, поліклінік та лікарень. Із початком опалювального сезону в житловому секторі не поспішають.

Зокрема, в Києві очікують на “бабине літо”, що має бути вже цими вихідними. А як похолодає – почнуть подавати тепло в квартири, пише ТСН.

Орієнтовний календарний старт опалювального сезону в Україні – 15 жовтня. Подавати тепло починають, коли середньодобова температура протягом трьох діб буде нижче 8 градусів тепла.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Опалювальний сезон: Коломия вже з теплом

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X